Vážení nájemci,

dovolujeme si Vám oznámit, že od k 1. 2. 2024 dojde k navýšení záloh na služby spojené s bydlením. V návaznosti na sdělení dodavatelů služeb činí očekáváný cenový nárůst u tepla o 27 %, teplé vody o 23 % a studené vody o 12 %.  Tento cenový nárůst je dán cenami poskytovaných služeb a ze strany pronajímatele nemůže být nijak ovlivněn. V modelovém případě lze u bytu o velikosti 60 m2 se dvěma členy domácnosti a průměrnou spotřebou počítat s navýšením záloh přibližně o 650 Kč měsíčně, v případě bytu o velikosti 77 m2 se čtyřmi členy domácnosti asi o 1 150 Kč měsíčně. Konkrétní částka navýšení bude spočtena podle individuální spotřeby v daném bytě.

Evidenční list s novou výší záloh obdrží nájemci do schránek v průběhu měsíce ledna 2024.

Nájemce zdvořile žádáme, aby věnovali zvýšenou pozornost při výběru svých poštovních schránek a nepřehlédli evidenční list mezi reklamními letáky a podobně. Platíte-li zálohy prostřednictvím služby SIPO, nebo máte-li ke svému účtu v souvislosti s platbami záloh na služby povoleno inkaso, bude Vám příslušná částka za zálohy od 1. února 2024 navýšena automaticky. V případě platby formou inkasa však raději zkontrolujte nastavené převodní limity, aby úhrada mohla řádně proběhnout. Hradíte-li zálohy bezhotovostně formou trvalého příkazu, nezapomeňte prosím včas aktualizovat částku k úhradě.

Všem nájemcům děkujeme za spolupráci.

Městská realitní agentura, s.r.o.

 

O tomto diskutuje “Za teplo a vodu si nájemci připlatí, avizovaný nárůst cen dodavatelů služeb se promítne do záloh od února

  1. Zpětný odkaz: relaxing bossa nova music

Přidávání komentářů uzavřeno.