Rekonstrukce zdravotního střediska se blíží ke konci

V Havířově – Podlesí aktuálně finišují práce na dokončení rozsáhlé sanace zdravotního střediska ve Studentské ulici. V interiéru už pracují obkladači a začalo se malovat. S ohledem na provoz střediska pokračuje v etapách pokládka dlažby v 1. NP. V exteriéru se dokončuje montáž keramického obkladu soklu. Pokračují práce na zpevněných plochách u vstupů do budovy, kde budou nájezdové rampy pro imobilní občany.

„Dokončena byla montáž střešního pláště a hromosvody, pokládka PVC podlahy v místě čekáren, položena je dlažba v prostorách sociálního zařízení v 1. NP.   V prostorách toalet jsou nové barevné obklady, probíhá jejich spárování a štukování stěn.  Ve 2. NP jsou už odděleny čekárny od společných prostor prosklenou hliníkovou sestavou. Vše jde podle plánu,“ popsal technik investic a oprav Ladislav Indrák z MRA v pátek 10. května při prohlídce stavby.

Probíhající sanace je financována z Fondu nájemního bydlení a jejím cílem je zlepšení tepelně technických vlastností objektů a řešení bezbariérových přístupů vně i zvenčí zdravotního střediska.

 

 

O tomto diskutuje “Už brzy se mohou občané těšit na dokončení rekonstrukce zdravotního střediska

  1. Zpětný odkaz: Web Hosting

  2. Zpětný odkaz: best microdose mushroom

  3. Zpětný odkaz: thai massage school

  4. Zpětný odkaz: superkaya88

Přidávání komentářů uzavřeno.