Zdravotní středisko na ulici Budovatelů je kompletně opraveno

Rozsáhlá sanace probíhala ve Zdravotním středisku na ulici Budovatelů v městské části Havířov – Suchá za provozu.  Výsledkem je především zlepšení tepelně technických vlastností objektu a řešení bezbariérových přístupů. Nově je k dispozici plošina pro imobilní občany. Cena přesáhla 14,7 milionů korun.

Pro lékaře a pacienty to byly náročné měsíce, kdy museli vstupovat na stavbu, snášet stavební ruch, čelit zvýšené prašnosti a přizpůsobit se částečnému omezení pohybu v souvislosti s realizací stavebních prací. „Bylo to nepříjemné, ale harmonogram byl dodržen. Ze strany realizační firmy nevznikly žádné problémy. Spokojeni jsme také s kvalitou odvedené práce,“ uvedl jednatel Městské realitní agentury Róbert Masarovič.

Budova se zásadně proměnila také esteticky. Zvenku jsou patrné změny na první pohled. Nové omítky zakryly zateplenou fasádu, nový je střešní plášť s tepelnou izolací, nové jsou vstupní dveře včetně oken a nájezdové bezbariérové rampy u vstupů do obou budov. „Vnitřní dveře jsou protipožární, částečně byly vyměněny podlahové krytiny a kompletní rekonstrukcí prošla sociální zařízení.  Ve zdravotním středisku je nová vzduchotechnika, generální opravou prošla elektroinstalace společných prostor, nové jsou rozvody kanalizace a vodovodů, topení včetně radiátorů.  Díky pěknému počasí byly provedeny terénní úpravy a zaseta tráva,“ přiblížil jednatel MRA Jiří Lankočí.

Z celkových pěti sanací zdravotních středisek zbývá dokončit už jen ZS Gen. Svobody v Havířově – Šumbark. Sanace všech zdravotních středisek jsou financovány z Fondu nájemního bydlení s předpokladem čerpání 80 milionů korun. Aktuálně jsou hotové sanace ZS Studentská 1548/26, Havířov– Podlesí, ZS Dlouhá 1134/83, část A+C, Havířov-Podlesí, ZS Jurije Gagarina 1595/2 b, Havířov– Bludovice a ZS Budovatelů v Havířově – Suchá.

 

 

O tomto diskutuje “Sanace zdravotního střediska na ulici Budovatelů stála 14,7 milionů

  1. Zpětný odkaz: fryd carts for sales online

  2. Zpětný odkaz: guns for sale

  3. Zpětný odkaz: mushroom australia shop

  4. Zpětný odkaz: เว็บพนันบอลสด NOVA88

  5. Zpětný odkaz: biilad rafidain

  6. Zpětný odkaz: coffee shop music

Přidávání komentářů uzavřeno.