Mimořádné úklidy pokračují s cílem ochrany před nákazou coronavirem

V souvislosti s přijatými hygienickými opatřeními pokračuje mimořádný úklid v bytových domech, které jsou ve správě Městské realitní agentury. Množství dezinfikovaných ploch ve společných prostorách se rozšířilo.

Město Havířov uvolnilo na mimořádný úklid už v polovině března finanční prostředky s cílem více ochránit nájemce městských bytů před nákazou coronavirem. MRA také získala od města tisíc litrů dezinfekce určenou na postřik. „Tato dezinfekce byla distribuována do všech vchodů bytových domů ve správě MRA, kterých je 537. Pracovníci vybaveni ochrannými pomůckami postřikem takto ošetřili společné prostory. Jednalo se o vstupy domů, poštovní schránky a výtahy,“ uvedl jednatel MRA Jiří Lankočí. Zvýšené požadavky na dezinfekci společných prostor platí v domech, kde je smlouva s úklidovou službou. 

Nad rámec pravidelného úklidu se začala už v polovině března provádět dezinfekce zábradlí, klik dveří a madel v 18 bytových domech. Množství dezinfikovaných ploch se aktuálně rozšířilo. „Zaměstnankyně úklidové firmy dezinfikují denně 21 vchodů. Konkrétně se jedná o přední a zadní vchod, zvonky, poštovní schránky, kliky na dveřích, celý výtah zvenku i zevnitř včetně tlačítek a madel v patrech. V patrech i mezipatrech jsou čištěny všechny vypínače a zábradlí a kliky u oken v každém mezi patře,“ řekl jednatel MRA Róbert Masarovič a přidal výčet konkrétních adres. Čajkovského 1, 5, 7, 9, Husova 5, Dlouhá třída 17, Jaselská 2 a, Astronautů 9, Moskevská 1 e, Jedlová 2, 4, 6, Krajní 2, Obránců Míru 10, Jarošova 31 b, H. Malířové 4, Mládí 4, Nákupní 12, Moravská 41, Nákupní 1 a Nákupní 3.

Tam, kde si nájemci uklízejí sami, je rozhodnutí na případné zvýšení hygieny plně v jejich kompetenci. „Už dříve jsme doporučili, že přísnější opatření by měli zavést i tito nájemci, aby více ochránili své zdraví,“ připomněl jednatel MRA Róbert Masarovič.

MRA vchody
Čajkovského 1, Havířov
Čajkovského 5, Havířov
Čajkovského 7, Havířov
Čajkovského 9, Havířov
Husova 5, Havířov
Dlouhá třída 17, Havířov
Jaselská 2 a, Havířov
Astronautů 9, Havířov
Moskevská 1e, Havířov
Jedlová 2,4,6, Havířov
Krajní 2, Havířov
Obránců Míru 10, Havířov
Jarošova 31 b, Havířov
H. Malířové 4, Havířov
Mládí 4, Havířov
Nákupní 12, Havířov
Moravská 41, Havířov
Nákupní 1, Havířov
Nákupní 3, Havířov
celkem 21 vchodů

 

 

O tomto diskutuje “Pokračují mimořádné úklidy společných prostor

  1. Zpětný odkaz: cheap marijuana for sale

  2. Zpětný odkaz: ทำตาหมอไก่

  3. Zpětný odkaz: stress relief

  4. Zpětný odkaz: freebase cocaine for sale

  5. Zpětný odkaz: relax everyday

  6. Zpětný odkaz: cafe music

  7. Zpětný odkaz: สอนเล่น บาคาร่า มือใหม่

  8. Zpětný odkaz: ตารางคะแนน ยูโร 2024 รอบคัดเลือก 10 กลุ่ม

  9. Zpětný odkaz: polka dot mushroom chocolate

Přidávání komentářů uzavřeno.