Reakce na pomluvy MRA

V měsíci únoru 2020 došlo vlivem orkánu Sabine k uvolnění a pádu části střechy námi spravovaného domu čp. 870 na ulici 1. máje. Tato nepříjemná situace nás velice mrzí, nicméně musíme trvat na tom, že nejsme schopni ovlivnit, jaké škody napáchá takto silná vichřice. Ačkoli nebylo zjištěno žádné pochybení či zanedbání na straně MRA, našli se ihned takoví, kteří tohoto neštěstí využili a skrze lživá obvinění si veřejně „vyřizovali své účty“ s MRA.
Vzhledem k aktuální situaci jsme se rozhodli nezatěžovat soudní systém, proto na obranu před podobnými individui pouze předestřeme holá fakta, nechť závěr si udělá každý sám za sebe. Činíme tak s plným vědomím, že pokud by kterékoli naše tvrzení bylo nepravdivé, vystavujeme se právnímu postihu. Předem děkujeme, že tento článek přečtete až do konce.

V únoru 2020 byl na síti Facebook spolu s fotografií domu po pádu střechy zveřejněn tento příspěvek:

„1.Máje,šest let jsem bydlel v tom horním bytě. Šest let mi tam že střechy zatekalo šest let jsem žil v plísní a bez topení. Šest let jsem chodil na MRA to reklamovat..šest let se mi smáli do ksichtu. Pak mi nauctovali dluh za vodu..60000…tak jsem po šesti letech být MRA opustil.Byt ve kterém jsem bydlel má teď největší újmu…propadla střecha…mokro…v bytě vše zdemolovane. Šest let stim MRA nic nedělalo…teď to díky lhostejnosti MRA ještě mohlo někoho i zabít.Tohle je to slavný MRA….zdražovat ale nestarat se.Karma je zdarma vy úředníci z MRA.“

Uvádíme tedy na pravou míru:

 • Zatečení do předmětného bytu nebylo v posledních 10 letech nikým hlášeno. Známky zatečení nebyly zjištěny ani při převzetí bytu od předchozího uživatele.
 • V dotčeném bytě jsou instalována 4 funkční topná tělesa, jejichž odečet je od r. 2016 zajištěn dálkovými digitálními měřiči. Od instalace měřičů byla naměřená spotřeba tepla v bytě trvale průměrná až nadprůměrná. Je vyloučeno, že by kdokoli užíval byt bez topení nebo měl v bytě objektivně chladno.
 • Plíseň v předmětném bytě nebyla nikdy zaznamenána. Stávající nájemci si na plíseň nestěžují.
 • V souvislosti s poškozením střechy v únoru 2020 nedošlo k žádné škodě na zařízení v dotčeném bytě ani jiném majetku stávajících nájemců.
 • Vůbec nedošlo k propadnutí střechy do bytu. Okrajová část střechy se vlivem větru uvolnila a spadla vedle domu. V dotčeném bytě spočívá jediná škoda v poškození výmalby vlivem lokálního zatečení.
 • Nejvyšší nedoplatek z vyúčtování služeb činil v daném domě v posledních 5 letech částku 56.576 Kč. Uživatel s tímto nedoplatkem však dlužil 41.122 Kč na měsíčních zálohách na služby – kdyby řádně platil měsíční zálohy, činil by nedoplatek částku 15.459 Kč. Objektivně byla i tak spotřeba vody tohoto uživatele nadprůměrná, to však bylo přisuzováno celkovému nepřizpůsobivému chování uživatele: za jeho vystěhování sepsali nájemci petici, užívaný byt byl odevzdán zdevastovaný a až na základě žaloby o vyklizení bytu. Tento uživatel po sobě zanechal dluh v aktuální výši 165 967 Kč, je proti němu vedeno množství soudních a exekučních řízení a tento uživatel je u MRA evidován mezi 10 největšími dlužníky.

Níže přikládáme pro srovnání 2 sady fotografií. První zachycuje stav bytu, jak byl byt vrácen nepřizpůsobivým uživatelem s nedoplatkem 56.576 Kč, na druhé sadě je zachyceno, jak byl byt „zdemolován“ po údajném propadnutí střechy.

Děkujeme, že při čtení podobných Facebookových příspěvků, jako byl ten výše, dáte raději na osobní zkušenost s našimi službami a vstřícnými zaměstnanci, než na lži a pomluvy.

Kolektiv zaměstnanců MRA

 


               


Nahoře stav bytu vráceného předchozím uživatelem, dole následky údajného „propadnutí střechy“.


          

O tomto diskutuje “Reakce na pomluvy MRA

 1. Zpětný odkaz: anxiety therapy san diego

 2. Zpětný odkaz: Web Hosting

 3. Zpětný odkaz: where to buy psilocybin denver

 4. Zpětný odkaz: piano

 5. Zpětný odkaz: winter relaxing jazz music

 6. Zpětný odkaz: coffee shop

 7. Zpětný odkaz: why not try here

 8. Zpětný odkaz: ดูซีรี่ย์ออนไลน์

 9. Zpětný odkaz: รักษารากฟันอุบล

 10. Zpětný odkaz: Devops Consulting company

 11. Zpětný odkaz: makeup

 12. Zpětný odkaz: visit the site

 13. Zpětný odkaz: คาเฟ่อารีย์

Přidávání komentářů uzavřeno.