Dokončením rekonstrukce zdravotního střediska na ulici G. Svobody byla završena etapa rozsáhlých sanací zdravotních středisek ve městě  

Rekonstrukce zdravotního střediska na ulici G. Svobody, Havířov-Šumbark byla zahájena v polovině října loňského roku. V průběhu šesti měsíců se podařilo za provozu provést řadu stavebních prací vně i uvnitř objektu. Náklady dosáhly zhruba 20 milionů korun. Město Havířov tak ukončilo etapu generálních oprav všech pěti zdravotních středisek.

„Výsledkem je zlepšení tepelně technických vlastností, moderní vzhled, bezbariérové přístupy a díky pojízdné plošině možnost pohybu imobilních pacientů také uvnitř střediska. Celkový objem prací byl rozsáhlý a vyžádal si investici ve výši zhruba 20 milionů korun,“ uvedl jednatel Městské realitní agentury Róbert Masarovič k rekonstrukci zdravotního střediska na ulici G. Svobody.

Došlo k výměně oken, vstupních dveří a dveří ve společných prostorech. Nové jsou prosklené stěny. Zateplen byl střešní plášť včetně fasády, v soklové části je keramický obklad. Částečně byla provedena hydroizolace spodní stavby, aby do budovy neprosakovala voda. Nutná byla generální oprava elektroinstalace společných prostor a úprava vzduchotechniky. Kompletní úpravou prošlo sociální zařízení, kde jsou nové rozvody vody, odpady, dlažby, keramické obklady a malby. Společné prostory mají nové omítky a jsou nově vymalovány. „Bezbariérový přístup je zajištěn u vstupů pomocí šikmých ramp. Schodiště z 1.NP do 2.NP bylo rozšířeno a vybaveno pojízdnou plošinou,“ doplnil jednatel MRA Jiří Lankočí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O tomto diskutuje “Dokončením rekonstrukce zdravotního střediska na ulici G. Svobody byla završena etapa rozsáhlých sanací zdravotních středisek

  1. Zpětný odkaz: lyrica hermokipuun

  2. Zpětný odkaz: snowfall and relaxation

  3. Zpětný odkaz: flower delivery bangkok

  4. Zpětný odkaz: boats and outboards,

  5. Zpětný odkaz: Best universities in Africa

  6. Zpětný odkaz: cafe music

  7. Zpětný odkaz: jazz coffee shop

  8. Zpětný odkaz: Relaxing In The Morning

Přidávání komentářů uzavřeno.