Mnoho atraktivních výhod mohou získat nájemníci bytů ve správě havířovské Městské realitní agentury, která spustila nový program pod názvem MRA Bonus Card. Bonusová karta umožňuje čerpat různé slevy u smluvních partnerů, a to nejen v Havířově, ale i v okolních městech. Jedná se nejen o služby, ale i nákupy zvýhodněné až o 50 procent.

Podmínkou pro členství v programu je dosažení plnoletosti, užívání bytu ve vlastnictví statutárního města Havířova spravovaného MRA po dobu nejméně jednoho roku, řádně vyplněná podepsaná a odevzdaná přihláška buď v tištěné anebo elektronické formě.

Za prvních 5 dnů od spuštění tohoto nového programu se zaregistrovalo 400 lidí. Zájem nás velmi těší a věříme, že atraktivní výhody našich partnerů držitelé karet ocení. Už tento týden doručíme první vyhotovené karty poštou,“ uvedl jednatel Jiří Lankočí a dodal, že program je formou odměny pro řádně platící nájemníky. „Snažíme se, aby byli u nás lidé spokojeni nejen se službami spojenými se správou a údržbou bytů, ale i se servisem navíc.  Seznam dostupných výhod je uveřejněn na webových stránkách www.mra.cz,“ upřesnil Jiří Lankočí.

Na seznamu výhod jsou slevy na jednorázové sportovní aktivity – například bowling, stolní tenis, badminton, cvičení pro děti nebo na nákup permanentek či vstupy do sportovních zařízení. Najdete zde také slevy na jídlo v restauracích nebo nákup v květinářství.  Jejich škála se bude postupně rozšiřovat. MRA Bonus Card platí 2 roky a po celou dobu užívání je zcela zdarma.

MRA Bonus Card může získat takřka každá rodina.  Karta je však nepřenositelná a jedné osobě může být vydána pouze jedna karta. Členem programu se také může stát fyzická osoba podnikající nebo právnická osoba, která se svou bezvadnou dosavadní spoluprací s MRA zaslouží o předání VIP Karty. Každá změna výhod bude platná dnem oznámení na webových stránkách www.mra.cz, nebo na webových stránkách poskytujícího smluvního partnera. „Veškeré případné dotazy či připomínky týkající se využívání výhod, zejména neposkytnutí garantované výhody smluvním partnerem držiteli karty, je vhodné sdělit písemně na adrese MRA, či elektronicky na email: karta@mra.cz.,“ uzavřel vedoucí právního odboru a vnitřních věcí MRA Lukáš Lhotský.

O tomto diskutuje “Nájemníci mohou získat bonusovou kartu a čerpat výhody u smluvních partnerů

  1. Zpětný odkaz: Discover More Here

  2. Zpětný odkaz: Hunter898

  3. Zpětný odkaz: ทดลองเล่นบาคาร่าฟรี

  4. Zpětný odkaz: u31 เครดิตฟรี 188

  5. Zpětný odkaz: ร้านตัดแว่นใกล้ฉัน

  6. Zpětný odkaz: buy wonka psychedelic bars for sale

Přidávání komentářů uzavřeno.