Městská realitní agentura se pustila do rozsáhlé rekonstrukce vlastních prostor, kde sídlí středisko údržby, na ulici Družstevnická 1127/1 v Havířově-Podlesí. Do proměny zahrnující také dispoziční změny investuje 4 miliony korun z nerozděleného zisku společnosti z minulých let. Dokončení se plánuje na konec května. Nové prostředí bude odpovídat současným moderním trendům a standardům kvality a nabídne zázemí pro 43 zaměstnanců.

Vedení společnosti dospělo k rozhodnutí, že po dvaceti letech je nutné vytvořit odpovídající zázemí pro zaměstnance a získat prostory pro přesun agentury z Podlesí. K tomu využije objekt B, který kdysi pronajímala, ale v posledních letech byl minimálně využíván. „Vznikne zde sociální zařízení pro údržbu – šatny, toalety, umývárna a denní místnost. V prostorách bude dostatek místa pro sklad stavebního materiálu. Součástí ostrahy objektu bude kamerový systém a elektronická a zabezpečovací signalizace,“ uvedl jednatel Robert Masarovič.

Zcela nově dojde k propojení obou budov A a B v místě, kde se nacházely sklepní prostory. „V objektu B na ulici Družstevnická bude po dokončení rekonstrukce administrativní a sociální zázemí agentury Podlesí, která se přestěhuje z ulice Dlouhá třída 1101/79,“ vysvětlil jednatel Jiří Lankočí s tím, že nové prostředí v obou objektech bude odpovídat současným moderním trendům a standardům kvality a nabídne zázemí pro 43 (36 údržba, 3 pracovníci agentury a 4 správci) zaměstnanců.

Po dokončení stavebních úprav v objektu „B“ budou zahájeny práce v části objektu „A“. S výjimkou kancelářských prostor, které zůstanou beze změn, bude obměněno dispoziční uspořádání místností skladových prostor, dílen údržby a kanceláře materiálně technického zásobování (MTZ). Nové bude sociální zařízení pro administrativu. „ Velkorysejší uspořádání výrazně zlepší vnitřní logistiku. Kompletní sociální zázemí pro zaměstnance zcela změní podmínky, které budou daleko komfortnější,“ vyzdvihl vedoucí střediska vnitřních zakázek a MTZ Kamil Kuzník.

O tomto diskutuje “Městská realitní agentura zcela promění středisko údržby

  1. Zpětný odkaz: เค้กวันเกิดบางแค

  2. Zpětný odkaz: my blog

  3. Zpětný odkaz: เว็บตรงไม่ผ่านเอเย่นต์

  4. Zpětný odkaz: Medicijnen bestellen zonder recept bij Benu apotheek vervanger gevestigd in Amsterdam

  5. Zpětný odkaz: บริการรับจด อย

  6. Zpětný odkaz: แผ่นติดหลังคา HPMC

Přidávání komentářů uzavřeno.