MRA opravuje další dům v Havířově, tentokrát na Slezské ulici

Městská realitní agentura opravuje dům na ulici Slezská, bude to stát zhruba dvacet milionů korun. Součástí rekonstrukce je zateplení střechy a půdních prostor, ale i celé fasády. Nájemníci se těší, že bude dům opravený a pěkný.

V ulici Slezská 2-4 aktuálně probíhá rekonstrukce střešního pláště což zahrnuje: demontáž krytiny a latí, očištění a impregnaci konstrukce krovu a následnou montáž střešní fólie a latí, zateplení kontaktním zateplovacím systémem tl.160 mm z minerální vlny a polystyrenu na jižní a západní straně domu. Na této straně je hotová hydroizolace na zateplení soklu, ale na východní a severní straně to počasí dovolilo až nyní (dokončeny jsou výkopy a nyní probíhá zednická příprava pod hydroizolaci a následné zateplení soklu extrudovaným polystyrenem tl.160 mm). V bytech jsou už nové přívody elektroinstalace a nové jednotné bytové rozvodnice, nové STA rozvody ve standardu DVB-T2.

anketa: “Vítáme to, čekali jsme na to dlouho. Je tu sice hodně prachu, hluku, který dělají sbíječky. Není to nic příjemného, ale oceňujeme všechno. Ten barák už vypadal škaredě z venku. Až to dokončí, tak to bude pěkné.”

anketa: “Já bych to vítala tak před deseti lety, už je mi osmdesát roků. Ale oceňuji to, mladým přeji, že budou bydlet v hezkém domě. Já se také těším, že to bude krásné.”

O tomto diskutuje “MRA opravuje další dům v Havířově, tentokrát na Slezské ulici

  1. Zpětný odkaz: cz 75

  2. Zpětný odkaz: yehyeh.com

  3. Zpětný odkaz: music

  4. Zpětný odkaz: bossa nova jazz

  5. Zpětný odkaz: Research

  6. Zpětný odkaz: Samui muay thai

  7. Zpětný odkaz: ร้านสติ๊กเกอร์

  8. Zpětný odkaz: dose micro microdose psilocybin capsules

  9. Zpětný odkaz: aksara178

  10. Zpětný odkaz: blote tieten

Přidávání komentářů uzavřeno.