Vážení nájemníci,

dovolujeme si Vám oznámit, že ve dnech od 12. 7. do 16. 7. 2021 bude uskutečněna celková odstávka dodávek tepelné energie pro oblast města Havířov a přilehlých městských částí, tj. pro předávací stanice zásobované z tepelných zdrojů Veolia Energie ČR, a.s.

Dodávky tepla budou postupně obnoveny v průběhu dne 16. 7. 2021 cca do 22:00 hodin.

Pro Vás, kteří jste napojeni na některou z předávacích stanic uvedených v příloze (klikněte zde), bude odstávka prodloužena až do 25. 7. 2021. Dodávky budou postupně obnoveny v průběhu dne 25.7., nejpozději do 22:00 hodin, a to z důvodu opravy horkovodu na Hlavní třídě.

Přerušení dodávek tepelné energie proběhne z důvodu plánovaných oprav a údržby na zařízení pro výrobu a rozvod tepla, které zvýší jejich spolehlivost. Tyto činnosti nelze bohužel provádět za běžného provozu, přesto zůstává naší prioritou minimalizace doby přerušení dodávek tepla a teplé vody.

Žádáme Vás, abyste si po dobu přerušení dodávky tepelné energie zabezpečili, odstavili, vypnuli svá zařízení v objektech (regulace apod.), tak aby nemohlo dojít k jeho poškození, případně k žádným jiným škodám (úniky vody apod.).

Případné další odstávky dodávek teplé vody nebo tepla v jiných než výše uvedených a námi hlášených termínech, nesouvisí s odstávkami zabezpečovanými společnosti Veolia Energie ČR, a.s.

Další informace o odstávkách můžete najit na internetu www.vecr.cz, v případě dotazů se můžete obrátit telefonicky na Zákaznické centrum na bezplatné lince 800 800 860 nebo e-mailem na info@veoliaenerie.cz.

Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti a děkujeme za Vaše pochopení a spolupráci.