Městská realitní agentura dokončila rekonstrukci střediska údržby, na ulici Družstevnická 1127/1 v Havířově-Podlesí. Zaměstnanci získali po dvaceti letech prostornější šatny, nové toalety, sprchy a denní místnost s jídelním stolem a kuchyňským zázemím.  Velkorysejší uspořádání skladu navíc výrazně zlepšuje vnitřní logistiku. 

Proměna se podařila díky dispozičním změnám – propojení obou budov A a B v místě, kde se nacházely sklepní prostory. „S  výjimkou kancelářských prostor, které zůstaly beze změn, bylo obměněno dispoziční uspořádání místností skladových prostor, dílen údržby a kanceláře materiálně technického zásobování (MTZ),“ popsal jednatel Jiří Lankočí.

Konečně jsme se dočkali. Místnost je nyní delší asi o 4 metry, je zde více světla a celkově je vzdušnější. Nová je elektroinstalace, vyměněny jsou podlahy i svítidla.  Současně jsme udělali generální úklid regálů a všech prostor, kam jsme se dříve nedostali. Jsme moc spojeni,“ řekla vedoucí skladu Lenka Benová. Také zedník Jiří Sikora maximálně oceňuje změny. „Do šaten a toalet se dostaneme rychleji. Dříve jsme museli obcházet budovu zvenku, nyní projdeme spojovací chodbou. Šatny i sprchy jsou mnohem prostornější. Teď je to fajn, protože máme i denní místnost, kde si můžeme ohřát jídlo.“

Nové zázemí, které odpovídá současným moderním trendům a standardům kvality, poskytuje zázemí pro 43 zaměstnanců. Součástí ostrahy objektu je kamerový systém a elektronická a zabezpečovací signalizace,“ uvedl jednatel Róbert Masarovič. „Do konce roku dojde k venkovním úpravám. Počítá se s umístěním kontejnerů sypkého materiálu, aby se při manipulaci s pískem a štěrkem minimalizovala prašnost. Je to vstřícný krok k okolním nájemníkům. Výhledově bude srovnán povrch a vzniknou parkovací místa pro služební auta,“ doplnil vedoucí údržby Kamil Kuzník.

Sklad je prostorný, má dostatek denního světla.

Na snímku je vedoucí skladu Lucie Benová.

Vedoucí střediska zakázek a MTZ Kamil Kuzník v denní místnosti, která  nabízí klid pro polední pauzu.

Místnost pro hygienu je dostatečně velká a dobře větratelná.

O tomto diskutuje “Městská realitní agentura zkvalitnila zázemí pro zaměstnance údržby  

  1. Zpětný odkaz: แทงไฮโลสด

  2. Zpětný odkaz: gym music 2023

Přidávání komentářů uzavřeno.