Městská realitní agentura je společensky odpovědnou firmou, dnes bylo slavnostně uvedeno do provozu multifunkční hřiště pro předškoláky

MRA Havířov se podílí na dosahování veřejně prospěšných cílů například v oblasti sociální, kulturní, vzdělávací nebo sportovní na území města Havířova a přilehlém regionu.  Letos je na aktivity městských organizací a spolků vyčleněno v rozpočtu 200 tisíc korun. Na renovaci dětského hřiště při MŠ Mateřinka v Havířově-Šumbarku připadne dalších 125 tisíc, dohromady to činí 325 tisíc korun.

„Jedná se buď o přímou finanční podporu, nebo věcné dary. Pestré portfolio aktivit a konkrétních akcí pro širší veřejnost se týká podpory zdravého životního stylu a aktivního trávení volného času,“ konkretizoval jednatel MRA Róbert Masarovič. Významný finanční obnos MRA napomohl, že se  razantní proměna hřiště při Mateřské škole Mateřinka podařila uskutečnit v roce, kdy školka slaví 25. výročí založení a k červnové oslavě Dne dětí.

Oprava hřiště MŠ Mateřinka v Havířově-Šumbarku byla více než nutná z hlediska bezpečnosti a celkové funkčnosti. Děti na nerovné ploše zakopávaly, padaly a časté bylo ošetřování odřenin. „Rozpočet na celkovou renovaci nevyhovující betonové plochy pokládkou multifunkčního povrchu s herními prvky byl zhruba 300 tisíc korun.  Oslovila jsem přibližně 30 firem, přispělo nakonec šest. Nejvíce jsme získali od Městské realitní agentury – 125 tisíc korun. Formou daru přispěli také rodiče, kteří nám věnovali 73 tisíc korun, zbývající náklady zaplatíme ze svého rozpočtu. Jsem vděčná za každou získanou korunu a děkuji všem, kteří nám pomohli,“ řekla jednatelka a ředitelka Mateřské školy MATEŘINKA s.r.o. Pavla Dedková.

Městská realitní agentura participuje také na organizaci soutěže pro dívky středních škol Miss Reneta. Finanční pomoc směřuje na činnost nebo organizaci zápasů a turnajů různých havířovských sportovních klubů.  „Jedná se například o Judo club Havířov z.s., Karate Havířov, z.s., FK Gascontrol Havířov, z.s. nebo podporu turnajů v bowlingu a badmintonu, které se konají v areálu Správy sportovních a rekreačních zařízení,“ doplnil jednatel MRA Jiří Lankočí. Finanční prostředky získal Český kynologický svaz ZKO Havířov – Bludovice a spolek Petilo Havířov, z.s.

O tomto diskutuje “Městská realitní agentura je společensky odpovědnou firmou, přispěla na multifunkční hřiště pro předškoláky

 1. Zpětný odkaz: Cubensis Mexican dutch king

 2. Zpětný odkaz: mac-banger https://exotichousedispensary.com/product/mac-banger/

 3. Zpětný odkaz: relax music

 4. Zpětný odkaz: trap mix 2023

 5. Zpětný odkaz: water sounds

 6. Zpětný odkaz: meditation music

 7. Zpětný odkaz: führerschein kaufen online

 8. Zpětný odkaz: DevOps consulting

 9. Zpětný odkaz: coffee shop music

 10. Zpětný odkaz: smooth jazz instrumental music

 11. Zpětný odkaz: coffee shop rain

 12. Zpětný odkaz: autumn jazz music

 13. Zpětný odkaz: เช่าคอนโด

 14. Zpětný odkaz: สล็อตค่ายใหญ่

Přidávání komentářů uzavřeno.