Vážení sponzoři,

díky vám se Mateřince splnil další sen, realizace projektu „Bezpečné hřiště“. V tomto školním roce slavíme 25 let své činnosti a vytvoření bezpečného multifunkčního prostoru pro hry a sportování dětí je pro nás všechny nejlepším dárkem.

Od vzniku Mateřinky v srpnu 1993 interiér budovy i školní zahradu zvelebujeme z finančních zdrojů školy a svépomocí, ale předběžný rozpočet projektu, který činil cca 300 000,- Kč, nás donutil oslovit hodné lidi, sponzory.

Koncem března 2019 jsme objasnili rodičům možnosti školy a požádali je, i potencionální sponzory o pomoc. Podpora rodičů i firem nás mile překvapila, a tak jsme se radovali z narůstajícího konta. Vaše firma Městská realitní agentura, s.r.o. zaslala na účet Mateřinky 125 000,- Kč, za které velice děkujeme.

Firma Navi sport cz zahájila práce na školní zahradě 20. 5. 2019  a už 10. 6.  2019 jsme „Bezpečné hřiště“ slavnostně otevřeli. Povrchová úprava se nám líbí velice, a tak už šetříme na kopec 😊.

Vaše firma byla v souvislosti s finanční podporou zveřejněna na našich webových stránkách www.materinka.info a na facebooku školy.

Vaší podpory a pomoci si velmi vážíme a děkujeme…… děti i velké holky z Mateřinky.

 

„Děkovací písnička od dětí“      

😊😊😊

Na zahradě rozbil jsem si kolena.

Proč to bylo, co to asi znamená?

/: Potřebujem nové hřiště – Bezpečné,

Sportování bude jistě báječné. :/

 

Hodní lidé poslali nám peníze,

Na betónu nebudou už kolize.

/: Ještě budem hledat „kačky“ na pěšinky.

Děkují vám všechny děti z Mateřinky. :/

Podívejte se na to, jak se hřiště budovalo:

 

 

O tomto diskutuje “Jsme rádi, že jsme udělali radost dětem. Podívejte se na poděkování z Mateřinky

  1. Zpětný odkaz: ข้อดี LSM99

  2. Zpětný odkaz: https://www.postandcourier.com/sponsored/phenq-reviews-does-this-diet-pill-actually-work/article_1cdbfb1a-395f-11ee-9d97-33c51303c959.html

  3. Zpětný odkaz: saxophone jazz music

  4. Zpětný odkaz: pgslot

Přidávání komentářů uzavřeno.