Probíhají sanace dalších zdravotních středisek, po jejich dokončení bude seznam kompletní

Městská realitní agentura realizuje sanace zdravotních středisek (ZS) v ulici Budovatelů v Havířově – Prostřední Suché a v ulici Gen. Svobody v Havířově – Šumbarku. Probíhající sanace jsou financovány z Fondu nájemního bydlení. Město Havířov to bude stát více než 28,6 milionů korun bez DPH.

Cílem je zlepšení tepelně technických vlastností objektů a řešení bezbariérových přístupů zvenčí i uvnitř zdravotního střediska. „Provoz zdravotních středisek není přerušen. Dočasně však bude kolem stavby i uvnitř zvýšený pohyb techniky a dělníků.  Pacienty i lékaře čekají náročné měsíce. Budeme se snažit dodržet harmonogram prací a důsledně kontrolovat kvalitu odvedené práce, tak aby byla díla dokončena bez zbytečných průtahů včas,“ ujistil jednatel Městské realitní agentury Róbert Masarovič.

„Jedná se o kompletní sanaci budov bez ordinací. Tam se budou měnit pouze okna.  Dispozice zdravotních středisek zůstanou stejné, postupně dojde k výměně střech, oken, zatepleny budou fasády, zrekonstruovány budou sociální místnosti včetně vybavení novou sanitou. Proměnou projdou vstupní prostory a uvnitř budou plošiny pro imobilní občany,“ vyjmenoval jednatel Jiří Lankočí. Pacienti ze spádové oblasti ZS v ulici Budovatelů bohužel musí počítat kvůli pohybu aut se stavebním materiálem a záboru části venkovních prostor kvůli stavbě lešení se zrušením parkoviště. Chodník do střediska bude neprůchozí s tím, že bude vytvořen náhradní bezpečný koridor pro vstup do budovy.

V běhu je stále rekonstrukce zdravotního střediska na ulici Jurije Gagarina v Havířově – Bludovice, kde se mění dispozice, tudíž se museli lékaři včetně všech nájemců přesunout jinam.  Lékaři ordinují v náhradních prostorách už opravených zdravotních středisek v Dlouhé a Studentské ulici.  Město Havířov investovalo za realizované sanace ZS ve Studentské ulici a za ZS v Dlouhé ulici přes 31,1 milionu bez DPH. Rozpočet na sanaci ZS na ulici Jurije Gagarina je zhruba 18, 6 milionu korun.

Zdravotní středisko v ulici Gen. Svobody před zahájením sanace

Bourací práce na střeše ZS Budovatelů

Návoz materiálu u ZS Budovatelů

O tomto diskutuje “Probíhají sanace dalších zdravotních středisek, po jejich dokončení bude seznam kompletní

  1. Zpětný odkaz: buy magic mushrooms online new zealand

  2. Zpětný odkaz: EBET

  3. Zpětný odkaz: Dnabet.com

  4. Zpětný odkaz: harp instrumental

  5. Zpětný odkaz: soothing piano

  6. Zpětný odkaz: https://www.tuttotek.it/hardware/news-hardware/rocket-lake-s-binned

  7. Zpětný odkaz: more helpful hints

  8. Zpětný odkaz: Lsm99 เว็บบอล Auto

Přidávání komentářů uzavřeno.