Zdravotní středisko Jurije Gagarina v Bludovicích září novotou

Když se lékaři museli kvůli plánované rekonstrukci zdravotního střediska Jurije Gagarina v Havířově-Bludovice přesunout jinam, tak z toho nebyli moc nadšení. I když ordinovali v náhradních prostorách už opravených zdravotních středisek v Dlouhé a Studentské ulici, nebyli ve svém a museli se přizpůsobit konkrétním podmínkám. Ale čekání se vyplatilo, proměna budovy je markantní a vzhled zdravotního střediska velice moderní.

Ve zdravotním středisku v ulici Jurije Gagarina v Havířově-Bludovice bylo ke konci posledního únorového týdne rušno. Vrcholilo stěhování lékařek do nových prostor, tak aby se 2. března  mohlo začít ordinovat. Vše je nové, lehce se změnila dispozice některých prostor kvůli stavbě nového hydraulického výtahu.

V ordinaci MUDr. Věry Baarové jsme zastihli lékařku v plné práci. „Nemohla jsem se už dočkat. Tak se mi to líbí. Pořídila jsem si i nový nábytek, abych to měla celé nové a pěkné. Stihla jsem otevřít už o pár dní dříve. Také pacienti jsou nadšeni,“ neskrývala radost praktická lékařka. Zubní lékařka Anna Matušková nové zařízení nepořizovala, jen pár let jí chybí do odchodu do důchodu a ordinaci nemá komu předat. „Tak jsem si řekla, že nákladná investice do nového křesla se mi už nevyplatí. I to původní slouží perfektně, jen je vidět, že už něco zažilo. Až je mi to líto, že si nových prostor neužiji víc let. Moc se mi to tady líbí,“ řekla zubařka.

 

 

O tomto diskutuje “Ordinovali jinde, aby mohla proběhnout rozsáhlá sanace

  1. Zpětný odkaz: Trade fair booth design

  2. Zpětný odkaz: go now

  3. Zpětný odkaz: สมัครแทงบอล 2LOTVIP

  4. Zpětný odkaz: เช็คบัญชีมิจฉาชีพ

  5. Zpětný odkaz: my explanation

  6. Zpětný odkaz: บอลยูโร 2024

Přidávání komentářů uzavřeno.