Městská realitní agentura v letošním roce zavedla novinku, nabízí havarijní službu

Nejžádanějšími profesemi, které domácnosti potřebují v případě nenadálých havárií, jsou instalatéři, topenáři, elektrikáři a plynaři. Z tohoto důvodu v Městské realitní agentuře, kde mají vlastní středisko údržby, vytvořili havarijní službu.

 Každý obyvatel domu se čas od času může setkat s havárií vody, elektřiny nebo plynu.  Člověk se ocitne ve svízelné situaci, kdy neví, kam se obrátit. „Vzhledem k tomu, že máme svoje středisko údržby s dílnami včetně skladů a zaměstnáváme potřebné profese, jsme schopni zajistit havarijní službu vlastními silami.  V průběhu pracovní doby od 6,30 do 15 hodin od pondělí do pátku mohou lidé kontaktovat přímo MRA: 596 416 270. V pozdějších hodinách a o víkendech se nabízí možnost využít stejnou linku 596 416 270, kde se ozve operátor dispečinku Havířovské teplárenské společnosti, který má k dispozici seznam našich sloužících odborníků MRA a kontakty na ně.  V případě nahlášení události na linku garantujeme do 2 hodin výjezd naší techniky,“ přiblížil jednatel MRA Robert Masarovič, MSc, MBA, DBA, LL.M.  

„Za období leden až listopad 2021 evidujeme přes 386 výjezdů. Toto číslo můžeme navýšit a v případě zájmu jsme schopni držet a pokrýt havarijní službu pro stavební společnosti, SVJ či bytová družstva z okolí Havířova,“ doplnil jednatel MRA Ing. Jiří Lankočí.  Hodinová sazba za výše uvedené práce je 1210 korun za každou započatou hodinu.

S čím konkrétně se mohou lidé na havarijní službu MRA obracet? Jedná se o opravy prasklých rozvodů vody a odpadů, pročišťování ucpaných odpadů, opravy tekoucích a prasklých radiátorů, zprovoznění netopících soustav radiátorů v bytě včetně celých domů. Jsme schopni opravit nefunkční plynová zařízení a zabezpečit únik plynu. Havarijní služba MRA může zprovoznit nefunkční zvonky, opravit světla ve společných prostorách, společnou anténu, zásuvky a osvětlení v bytové jednotce, elektrické zámky na vstupních dveří do domu.