Na Národní třídě prochází bytový dům 31, 33, 35 sanací, vše jde podle harmonogramu

Důraz je kladen na zlepšení tepelně technických vlastností domu, úsporu energií a zvýšení komfortu nájemního bydlení. Zároveň probíhají generální opravy elektroinstalací v bytech. 

Ze zadní dvorové části odstranil zhotovitel ze suterénního zdiva původní přizdívku, izolaci a nesoudržné části. Provedl tlakové mytí stěn, které vyrovnal pomocí cementové omítky. V současnosti provádí instalaci izolačních pásů ve dvou vrstvách. Ve všech společných prostorech pokračují elektroinstalační, omítkářské a malířské práce. Sklepní kóje mají oboustranně nainstalovány větrací mřížky, aby jimi mohl lépe proudit vzduch a zamezilo se tvorbě vlhkosti. Na přední straně domu zahájil zhotovitel stavební práce na rozšíření a prodloužení vstupních stříšek. Z lodžií je odstraněna původní skladba podlah. Na střeše došlo k úpravě větracích a tlumících komor a probíhá instalace záchytného systému. Bylo také odsouhlaseno barevné provedení přední strany domu z ulice.

Sanace pětipodlažního domu o třech vchodech bude stát více než 21, 6 milionů korun bez DPH. Hotovo by mělo být na podzim letošního roku. Bytový dům patří do portfolia městských nemovitostí pod správou Městské realitní agentury.

O tomto diskutuje “Na Národní třídě prochází bytový dům 31, 33, 35 sanací, vše jde podle harmonogramu

  1. Zpětný odkaz: jazz music relaxing

  2. Zpětný odkaz: relax cafe music

Přidávání komentářů uzavřeno.