V průběhu listopadu budou vyhlášeny volné byty v městské části Šumbark

Kdo chce bydlet kvalitně a přitom levně v Havířově, pak by se měl zajímat o nabídku volných bytů v městské části Šumbark. V průběhu měsíce listopadu mohou zájemci o bydlení očekávat vyhlášení nejméně 7 volných bytů v této lokalitě, o které si mohou požádat.

„Zatímco zájem o byty například v Havířově – Podlesí nebo části Město mnohonásobně převyšuje nabídku, v Šumbarku se dá najít pěkný byt po rekonstrukci v revitalizovaném domě s řadou výhod a nižším nájemným, kde je šance na přidělení výrazně vyšší. Městská realitní agentura tady nabízí nájemníkům řadu benefitů,“ uvedl jednatel Jiří Lankočí. Pro všechny byty v Šumbarku například platí snížená kauce, bez povinnosti platit nájemné dopředu.

„Díky dalším slevám může činit úspora na bydlení v Šumbarku až tisíce korun. Z městské části Havířova – Šumbark jezdí pravidelné linky MHD nejen do centra, k vlakovému nádraží ale také směrem na Petřvald. V lokalitě jsou hřiště pro děti a mládež, krytý bazén, tenisové kurty i hřiště pro malé děti,“ upřesnil jednatel MRA Róbert Masarovič a dodal, že navíc tady funguje kvalitní infrastruktura služeb a obchodů. Je zde zdravotní středisko, lékárna i banka.

Kdo si chce zvýšit šanci na přidělení bytu, pak by měl sledovat nabídku bytů v Šumbarku na webových stránkách www.mra.cz nebo se informovat na kontaktním místě:  Agentura Šumbark, Generála Svobody 266/15, telefon 596 881 666 nebo 596 881 646. Revitalizované domy jsou například na ulicích: E. Destinnové, Mládí, Lidická, Nákupní, Akátová, Moravská, Jedlová – v posledních třech zmíněných ulicích, kde je revitalizace zatím jen částečná, je nájemné dokonce ještě nižší a činí 52,50 Kč za m2.

 

 

 

 

 

O tomto diskutuje “Kvalitní a přitom levné bydlení nabízí lokalita Šumbark

  1. Zpětný odkaz: Outlet Bassetti Bettwäsche Sale 135x200

  2. Zpětný odkaz: Dnabet.com

  3. Zpětný odkaz: magic mushroom sale online usa

  4. Zpětný odkaz: intrumental christmas jazz

  5. Zpětný odkaz: 웹툰 사이트

  6. Zpětný odkaz: kojic acid soap

  7. Zpětný odkaz: อะไหล่เครื่องใช้ไฟฟ้า

Přidávání komentářů uzavřeno.