Statutární město Havířov nabízí mladým lidem a rodinám s dětmi nejen bydlení, ale i vynikajicí infastrukturu služeb, bezpečí a veškeré zázemí pro volný čas

Zájem o městské byty v Havířově je stále vysoký. Svou roli hraje příznivý nájem, ale faktorů ovlivňujících rozhodování pro bydlení v Havířově je více. Na nové nájemníky čekají zrekonstruované byty, vloni opravila Městská realitní agentura 442 uvolněných bytů, které byly v původním stavu. Celkem to stálo 117 milionů korun. 

Jednatel Městské realitní agentury Róbert Masarovič, MSc, MBA, DBA, LL.M.  je přesvědčen, že lepší komfort a kvalita bydlení určitě příznivě ovlivňují poptávku po bydlení v Havířově: „Funguje vynikající autobusové i vlakové spojení do nedaleké Ostravy, není zde výrazná zátěž výfukovými zplodinami či prašností z lokálního vytápění, které ve městě téměř neexistuje. Příměstská zóna umožňuje buď jen sezónní nebo i celoroční využívání v různých formách rekreačních aktivit. Největší poptávka je po bytech na lukrativních adresách v části Město nebo Podlesí, kde se mnohdy hlásí až 60 i více žadatelů na jeden byt. Kdo chce bydlet co nejdříve a za příznivý nájem, je pro něj volba jiné lokality města vhodným řešením.“

Město Havířov je vstřícné k rodinám s dětmi, mají zde vše, co potřebují k životu. Pro rodiny jsou připraveny opravené byty se zařizovacími předměty, v městských domech je 139 nových výtahů, kde je dostatek místa pro kočárky.  „Mezi další významné faktory, které mohou ovlivnit rozhodování o místě bydliště u mladých lidí zakládajících rodinu, patří množství mateřských i základních škol, ve městě jsou gymnázia a několik středních odborných škol. Zvláště dětem a mládeži jsou ve městě k dispozici četná hřiště i sportovní zařízení. Krytý bazén, dětský park v centru města i areál letního koupaliště a v neposlední v řadě jedna z nejmodernějších multifunkčních hal v republice,“ vypočítal přednosti Havířova jednatel Městské realitní agentury Róbert Masarovič, MSc, MBA, DBA, LL.M. 

Aktuálně ve 1415 bytech žije domácnost s alespoň s jedním dítětem mladším 18 let, z toho 860 bytech žije jedno dítě, ve 432 bytech dvě děti, v 96 bytech tři děti, v 9 bytech více než čtyři děti. V portfoliu Městské realitní agentury je nejvíce třípokojových a dvoupokojových bytů, následují byty 0+1 a 0+2, dále 1+4, 1+5 a dokonce 1+6. Celkem je to 7678 bytů. Ke dni 30. 1. 2023 bylo v nabídce 85 bytů http://www.mra.cz/nabidka-pronajmu/.

Havířov je nejmladším městem v Česku. Architektonicky nejcennějším a nejzajímavějším prvkem je jádro města a jeho blízké okolí. V roce 1992 bylo vyhlášeno chráněnou památkovou zónou a nazváno podle tohoto stylu Sorela. Ve městě žije necelých 70 tisíc obyvatel.

Společnost MRA byla založena Městem Havířov za účelem správy a údržby bytového a nebytového fondu města. Předmětem činnosti pro město Havířov je i zajišťování investičních činností od projektové dokumentace a stavebního povolení až po samotné realizace investičních akcí. Část oprav a údržby bytového fondu není zajišťována pouze zadáváním zakázek externím firmám, ale MRA rovněž vlastní středisko údržby s dílnami a sklady.  Ve snaze přiblížit výkon správcovské činnosti co nejblíže ke klientům (podle zkušeností v EU), byly zřízeny v jednotlivých městských částech 3 agenturní pobočky, na něž se nájemci mohou přímo obracet. Péči o bytový fond zajišťují i správci bytového fondu.

O tomto diskutuje “Ideální bydlení pro rodiny s dětmi se nabízí v Havířově

 1. Zpětný odkaz: golden teacher spores

 2. Zpětný odkaz: magic mushroom business

 3. Zpětný odkaz: kaws rocks | crumpets vape | guava gas strain |springfield farms carts | dmt vape uk | curepen legend og | mad river melts | buy dmt vape pen |kaws rocks weed | boutiq vapes |glo extracts | kaws weed | georgia pie strain

 4. Zpětný odkaz: ผลบอล

 5. Zpětný odkaz: piano music

 6. Zpětný odkaz: relaxing piano music

 7. Zpětný odkaz: modesta

 8. Zpětný odkaz: coffee shop

 9. Zpětný odkaz: relaxing

 10. Zpětný odkaz: this link

 11. Zpětný odkaz: situs toto 2024

 12. Zpětný odkaz: jarisakti

Přidávání komentářů uzavřeno.