Městská realitní agentura dokončila sanace dalších bloků obytných domů v ulici 17. listopadu a Na Nábřeží v celkové částce 44,2 miliónů korun

„Sanace domu Na Nábřeží č. 129 až 133, kde se měnila také okna, upravoval hlavní a zadní vstup, rekonstruovaly lodžie, zateplovala obvodová konstrukce a opravovaly mimo jiné společné prostory domu,“ stála 16,9 milionů korun.  Náklady na sanaci bloků na ulici 17. listopadu č. 2, 4, 6 a č. 8, 10, 12 a 14, dosáhly přibližně 27,3 milionů korun,“ doplnil jednatel MRA Róbert Masarovič.

Městská realitní agentura, která spravuje bytový fond v Havířově, realizovala rozsáhlé sanační práce na dvou blocích v ulici 17. listopadu č. 2, 4, 6 a č. 8, 10, 12 a 14, které zahrnovaly úpravu hlavního a zadního vstupu včetně výměny vstupních dveří, rekonstrukci lodžií, stavební úpravy balkonů, osazení sklepních oken, zateplení obvodových konstrukcí certifikovaným zateplovacím systémem ETICS, úpravu soklu, klempířské, zámečnické práce a opravy společných prostor domu. Průběh prací proběhl standardním způsobem bez jakýchkoli problémů. Nájemník bytu v ulici 17. listopadu Josef Vasilko pochválil průběh prací: „Jsme moc spokojeni, jak to probíhalo a jak to dopadlo. Bydlíme v tomto domě s manželkou od roku 1964, ale taková velká oprava tu byla poprvé. Řemeslníci byli ohleduplní a vstřícní. Dům vypadá hezky a je pořádně zateplený. Těšíme se, že ušetříme za energie,“ přiblížil 82letý důchodce.

„Programově tak pokračují investice města Havířova do zvelebování majetku a zvyšování komfortu bydlení. Stavební úpravy určitě ocení nájemníky, protože se sníží energetické náklady na vytápění a zlepší hluková izolace,“ vyzdvihl jednatel MRA Jiří Lankočí.

Blok v ulici 17. listopadu. Upraveny jsou také balkony, sokly a společné prostory
Vstupní dveře jsou nové, upraven je celý vchod včetně přístupových chodníků
Nájemník bytu v ulici 17.listopadu Josef Vasilko je se sanací spokojený a proměna domu se mu líbí.

O tomto diskutuje “Další sanace domů za 44,2 milionů korun jsou dokončeny

  1. Zpětný odkaz: 9mm vs 9mm luger

  2. Zpětný odkaz: best trap

  3. Zpětný odkaz: pgslot

  4. Zpětný odkaz: relaxing jazz

  5. Zpětný odkaz: sleep jazz

  6. Zpětný odkaz: แทงหวย

  7. Zpětný odkaz: https://upx1688.online/

  8. Zpětný odkaz: ให้เช่าคอนโด

  9. Zpětný odkaz: Study Medicine in Nigeria

Přidávání komentářů uzavřeno.