Sotva začali, museli přestat kvůli silným dešťům, pak už to šlo podle plánu. Slezská 766 a 767 je hotová

Dnes byla oficiálně ukončena sanace domu na ul. Slezská č.p.766,767, Havířov-Město“. Městská realitní agentura převzala hotové dílo za 21,5 milionů korun.

Jednalo se o standardní sanaci bytového domu, kdy je kladen důraz na zlepšení tepelně technických vlastností domu, úsporu energií a zvýšení komfortu nájemního bydlení,“ přiblížil jednatel MRA Robert Masarovič, MSc, MBA, DBA, LL.M.

„Z každé úspěšně ukončené sanace takového rozsahu máme vždy velkou radost. V počáteční fázi, když jsme začali od základů opravovat hydroizolaci, zastavily veškeré práce silné deště. A v samotném finále se zpozdila montáž zábradlí na balkonech. Přesto se podařilo snížit prodlení s dokončením na pouhých 10 dní,“ upřesnil jednatel MRA Ing. Jiří Lankočí.

Do konce tohoto roku budou dokončeny dvě sanace, a to obytného domu J. Gagarina 22-28, Havířov-Podlesí a obytného domu Dlouhá třída 73-79, Havířov-Podlesí. Začalo se pracovat na rekonstrukci obytného domu ul. Slovanská 8-12, Havířov-Město za přibližně za 28,4 milionů korun s termínem dokončení v příštím roce.

 

 

 

O tomto diskutuje “Slezská 766 a 767 je hotová, hotové dílo dnes převzala Městská realitní agentura

  1. Zpětný odkaz: cheap weed delivery toronto

  2. Zpětný odkaz: buy polka dot mushroom bars online texas

  3. Zpětný odkaz: Discover More

  4. Zpětný odkaz: เพิ่มผู้ติดตาม

  5. Zpětný odkaz: smooth jazz instrumental music

  6. Zpětný odkaz: winter jazz relaxing music

  7. Zpětný odkaz: Click This Link

  8. Zpětný odkaz: cozy jazz music

Přidávání komentářů uzavřeno.