Podnikatelské centrum na ul. Palackého 2 a objekt bývalé mateřské školy na ul. Jaroslava Seiferta 8 mají nová okna

Firmy, podnikatelé a živnostníci, kteří mají pronajaté prostory v objektu na Palackého ulici 689/2 provozovaném jako podnikatelské centrum a bývalé mateřské školky na ulici Jaroslava Seiferta 8 se mohou těšit už na konci července na komfortnější prostředí. Během uplynulých  třech měsíců zde byla odstraněna všechna původní okna a nahrazena novými plastovými. Investice přesahuje 11,6 milionů korun.

Nyní jsou v plném proudu závěrečné práce na podnikatelských objektech. V objektu na Palackého ulici jsou vyměněna okna a dveře, nyní probíhají zednické a malířské práce, drobné klempířské opravy parapetů a oplechování. V tomto domě musela být provedena kompletní rekonstrukce dešťových svodů včetně vpustí na terasách a lokální opravy poškozené fasády. Také na Seifertově ulici jsou již vyměněna okna a dveře. Uvnitř se maluje, probíhají venkovní  terénní úpravy a dojde k uválcování nezpevněné plochy.

S dokončením prací v obou objektech se počítá do konce července. Lešení však bude odstraněno až v průběhu srpna, protože firma, která to má na starost, je do konce července vytížená.

Budova na Palackého ulici 689/2 v Havířově – Město slouží jako podnikatelské centrum od roku 2000. S rozlohou více než 2985,6 m² nájemních ploch patří k největším ve městě. Sídlí zde desítky firem, jsou zde například kanceláře, šicí dílny, čistírna, tělocvična, sklady drogistického zboží, keramická dílny, ale i hudební zkušebna.  V budově na ulici Jaroslava Seiferta mají zázemí například: Armáda spásy, Mama centrum, kulečníkový klub, Křesťanské komunitní centrum, zubní ordinace nebo kadeřnictví včetně Městské knihovny Havířov.

 

Oprava teras – původní základ se musel kompletně odstranit. Výsledek můžete porovnat na fotografích.

Výměna oken – pohled na zadní část objektu

Na přední části objektu se ještě pracuje, lešení bude odstraněno začátkem srpna

Plochy za domem budou ještě upraveny, tak aby návštěvníci knihovny mohli užívat terasy s pěkným pohledem do okolí a zeleně

 

O tomto diskutuje “Komerční objekty už mají vyměněná okna a opravené terasy, finišuje se s dokončením

  1. Zpětný odkaz: AE Gaming

  2. Zpětný odkaz: เล่นหวนหุ้นอังกฤษ ผ่านเว็บตรงหวย 2lotvip

  3. Zpětný odkaz: what mushrooms contain

  4. Zpětný odkaz: link alternatif superkaya88

  5. Zpětný odkaz: relaxing jazz

  6. Zpětný odkaz: tieten

  7. Zpětný odkaz: bossa nova cafe

  8. Zpětný odkaz: Water Heater Installation Plumbers Near Me

Přidávání komentářů uzavřeno.