Vážení nájemci,

mnoho z Vás již v minulosti projevilo zájem o získání mnoha výhod, které mohou využívat díky naší kartě MRA Bonus Card.

S potěšením Vám oznamujeme, že také pro rok 2022 chystáme spoustu zajímavých akcí a nadále hledáme nové partnery programu. Můžete se tedy těšit na další slevy a jiné akce, jejichž aktuální seznam naleznete zde.

Pokud jste řádným nájemcem městského bytu a o svou kartu MRA Bonus Card jste si doposud nepožádali, neváhejte tak učinit prostřednictvím našeho objednávkového formuláře.

Jsme si vědomi, že v důsledku trvající pandemie onemocnění COVID-19 byly možnosti využití naší karty u některých smluvních partnerů v posledních dvou letech značně omezeny, a za účelem ochrany zdraví našich klientů i zaměstnanců jsme také my přistoupili k minimalizaci osobních kontaktů. Z těchto důvodů jsme se rozhodli prodloužit platnost všech dosud vydaných MRA Bonus karet, a to včetně karet s již uplynutým datem platnosti.

Tímto držitelům karet MRA Bonus Card oznamujeme, že všechny dosud vydané karty zůstávají v platnosti do 31. 12. 2023. Prodloužení platí automaticky, není třeba si o něj žádat.   

O tomto prodloužení budou rovněž informováni všichni smluvní partneři MRA Bonus Card.

V případě, že byste při uplatnění karty MRA Bonus Card narazili na jakékoli potíže, neváhejte nás kontaktovat na emailové adrese karta@mra.cz.

V Havířově dne 19. ledna 2022

Městská realitní agentura, s.r.o.

O tomto diskutuje “Oznámení o prodloužení platnosti MRA Bonus Card do 31. 12. 2023

  1. Zpětný odkaz: rudee11

  2. Zpětný odkaz: click through the next web site

  3. Zpětný odkaz: internet

  4. Zpětný odkaz: pk789 เครดิตฟรี

  5. Zpětný odkaz: healing music

  6. Zpětný odkaz: kojic acid soap

  7. Zpětný odkaz: relaxing jazz

  8. Zpětný odkaz: ผลบอล

  9. Zpětný odkaz: รับทำ SEO สายขาว

Přidávání komentářů uzavřeno.